Sprawny Marketing Forum

Sprawny Marketing Forum (http://forum.sprawnymarketing.pl/)
-   Oferty współpracy (http://forum.sprawnymarketing.pl/oferty-wspolpracy/)
-   -   Poszukujemy Specjalisty od Marketingu (http://forum.sprawnymarketing.pl/oferty-wspolpracy/poszukujemy-specjalisty-od-marketingu-957/)

Amidamaru6669 23-01-2010 12:44

Poszukujemy Specjalisty od Marketingu

Poszukujemy Specjalisty od Marketingu

Witam serdecznie, nazywam się Jakub Król (Amidamaru6669) i chciałbym dzisiaj troszkę powiedzieć o nas. O nas, czyli o kim? O firmie The First Path Technologies (póki co nieformalnej, ale o tym więcej niżej), która zajmuje się głównie tworzeniem kompletnych serwisów Internetowych oraz aplikacji. Zaznaczam tutaj, że działamy zarówno jak i firma, wykonująca takie projekty na zamówienie, jak i firma, która tworzy różnego rodzaju oprogramowanie i serwisy pod własną marką, po to by na nich zarabiać. Pomysłów i ambicji mamy wiele. Posiadamy także młody zespół, w którego skład wchodzą:
- Moja skromna osoba ? prezes i główny Programista
- Jakub Syty ? drugi Programista
- Damian Miller ? Grafik
Do pełnego szczęścia szukamy jeszcze czwartej osoby ? Specjalisty od Marketingu. Nasze pomysły i ich realizacje bowiem są dobre i coraz doskonalsze, jednak jak powszechnie wiadomo ? bez reklamy trudno z czegoś zrobić świetny produkt : ) Poszukujemy więc, tak jak wspomniałem, Specjalisty od Marketingu (więcej informacji niżej). Co jesteśmy w stanie zaoferować? W obecnej, nieformalnej, fazie firmy możemy zaoferować realny, obliczalny, sprawiedliwy podział zysków z naszych projektów oraz zamówień. A ich trochę jest. W tydzień zdobyliśmy ponad 10 zamówień oraz mamy jeszcze kilka własnych projektów. Zaznaczam jednak, że zleceń nie wykonujemy więcej niż 2 naraz (ambicje, ambicjami, ale czas trzeba umieć dzielić, co jest m.in. moją pracą). Wracając do tematu ? po sformalizowaniu naszej firmy (zarejestrowanie jej itd.) planujemy współpracę z osobą, którą wybierzemy kontynuować ? tym razem zatrudniając ją na czas nieokreślony. Nasza firma posiada przejrzysty Business Plan oraz Status Firmy, gdzie każdy traktowany jest dobrze. Planujemy bardzo wysokie zarobki dla naszych pracowników (ponieważ będzie nas na początku 4). W późniejszych etapach firma rozwinie się i zatrudnimy zapewne więcej pracowników, jednak ta czwórka, która uformuje się teraz będzie zawsze stanowiła tą główną Ekipę naszej firmy. Chcę napomknąć, iż będziemy się starali na dotację z Unii Europejskiej (posiadamy także na rozpoczęcie działalności swoje zamrożone 10.000zł) ? za te pieniążki zakupimy niezbędne oprogramowanie itd. Po rozwinięciu firmy chcemy zakupić naszej głównej Ekipie firmowe laptopy, szykujemy też inne udogodnienia.
To tyle, jeżeli o naszą firmę. Chcę jeszcze dodać, że jesteśmy miłymi gośćmi, na luzie :) Zawsze znajdzie się miejsce na żart, a miła atmosfera to najważniejsze w pracy. Nie chcemy przecież na Gadu-Gadu pisać ?Ja: Witam Specjalisto od Marketingu. Spec: Witam Panie Jakubie. Ja: Czy może Pan...? itd. - trzeba mieć ze sobą dobry kontakt na luzie i przede wszystkim na równi. Piszę ten dokument takim tonem, żeby pokazać, że jesteśmy ludźmi poważnymi ? bo tak, gdzie jest miejsce na pracę musi być dobra atmosfera, ale na zewnątrz firma musi pokazać swoją powagę ? bynajmniej ja tak uważam :)

Co NIE jest potrzebne:
- Wiek nie jest ważny
- Wykształcenie też nas średnio interesuje (chyba, że jest to wykształcenie w kierunku marketingu)
- Nie ma też większego znaczenia Twoje miejsce zamieszkania, o ile masz dostęp do Internetu
- Nie ma żadnego znaczenia płeć
- Nie mają znaczenia ew. choroby wrodzone, o ile nie są one niebezpieczne

Na pewno potrzebne jest:
- Stałe połączenie z Internetem
- Czas, później w dużych ilościach

Szukamy osoby, która:
- Jest rzetelna
- systematyczna
- ambitna
- Ma wiele ciekawych pomysłów
- Jest osobą inteligentną
- Chce osiągnąć w życiu coś więcej, chce czegoś dokonać i stać się częścią sukcesu
- Potrafi współpracować w małym zespole
- Rozumie podstawowe zasady tworzenia serwisów, czy aplikacji 9wie, ile to trwa i jakich nakładów wymaga)
- Jest kulturalna, posługuje się poprawną polszczyzną
- Posługuje się co najmniej w stopniu ponadpodstawowym językiem angielskim (nie ma problemów z płynną komunikacją, ale może porozumiewać się prostym angielskim)
- Nie ma wielu innych obowiązków
- Jest gotowa poświęcić swój czas i pomysły, by stworzyć coś dobrze prosperującego
- Nie boi się odkrywać, drążyć tematy. Nie boi się także osiągnąć wielki sukces i wykorzystać go, aby zdobywać coraz większy
- Potrafi pisać teksty reklamowe (copywriter)
- Jest staranna w tym, co robi
- Nie jest specjalistą w wielu dziedzinach, ale potrafi robić to, co robi bardzo dobrze
- Jest dyspozycyjna
- zaangażowana

Od razu zaznaczamy, że nie chcemy kogoś bez wizji, kto przeczytał kilka tutorialów i ma się za Specjalistę od marketingu. Szukamy kogoś, kto wie, że ma ?to coś?, a w dziedzinie marketingu potrafi wiele zdziałać i jest w tym dobry. Taki jest bowiem nasz zespół ? zawsze dążymy do perfekcji. Tego też wymagamy od czwartego członka zespołu z którym mamy nadzieję na współpracę bez limitów czasowych.

Z pewnością docenimy też:
- Podstawy i zastosowanie wiedzy o SEO
- Umiejętność optymalnego wykorzystania dostępnych funduszy (które na początku nie będą duże)
- Umiejętność (nawet podstawową) porozumiewaniu się w innych językach
- Możliwość testowania serwisów i aplikacji
- Pozycję społeczną (np. na forach Internetowych, czy znajomych), która na pewno w jakimś małym stopniu pomaga w reklamowaniu produktów
- Umiejętność ?badania rynku?

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana
Wiem, za pewne są wątpliwości itd., ale jeżeli Ty profesjonalnie podchodzisz do sprawy ? to my także. Dlatego chciałbym w woli wstępnej filtracji poprosić Cię o kilka rzeczy:
1. Napisz kilka słów o sobie ? po prostu mnie przekonaj : )
2. Powiedz, co źle napisałem w tym tekście (a może jest dobry) z punktu widzenia przekonywania
3. Wyobraź sobie sytuację: jest serwis Internetowy, związany z rozrywką dla najmłodszych: puść wodzę wyobraźni i zaproponuj jakie formy marketingu sprawiłyby, że serwis ten stałby się popularny. Proszę wziąć pod uwagę początek działalności serwisu ? małe fundusze, jak i jego rozwój, gdzie fundusze na reklamę będą większe. Oczywiście nie ważne są teraz szczegóły: proszę tylko o ogólny zarys, w którym pokażesz najlepiej innowacyjne podejście, bądź drogę którą uznasz za najpewniejszą.
Informacje te proszę przesłać na mój adres e-mail: amidamaru.pro@gmail.com (amidamaru.pro [at] gmail.com). Za pewne wielu sobie pomyśli: ?nie wysyłam ? to i tak nie ma sensu, pewnie ktoś lepszy i tak będzie...? ? i dobrze ? wyślij jeżeli wierzysz w siebie : )

To końca lutego postaramy się wybrać kilka osób, z którymi porozmawiamy na GG. Wybrana osoba będzie z nami współpracowała (już jako członek Ekipy), a po udanej współpracy z tą osobą podpiszemy umowę na czas nieokreślony, gdy firmę sformalizujemy. Więcej pisałem wyżej, a więc nie pozostaje mi nic innego, jak:
Jeżeli wierzysz w siebie i swoje umiejętności ? przyślij do nas swój e-mail ? powodzenia! ;)

Pozdrawiamy serdecznie,
Jakub Król i cała Ekipa The First Path Tech.

PS. proszę nie odpowiadać na ten temat, a wszelkie uwagi kierować na amidamaru.pro@gmail.com lub na GG: 9257789.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.